Header-jurykader.jpg

Wedstrijdkalender 2017 – 2018

De uren die nog vrij zijn kunnen worden gehuurd. Inlichtingen secretaris@bchoorn.nl

wk

 

Datum

         Tijd

 

 Type wedstrijd

 

Organisatie

Jury

Jurylijst

Starter

39

zat.

30-sep-17

19.00

20.30

 

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zat.

30-sep-17

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

01-okt-17

17.30

21.30

 

 

Vrij schaatsen voor abonnement houders

 

 

 

40

zat.

07-okt-17

17.30

20.00

 

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zat.

07-okt-17

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

08-okt-17

17.30

19.30

HN

01

Langebaan - Junioren / senioren / masters

c

 

HN

José de Jong

 

zon.

08-okt-17

19.30

21.30

HN

02

Baanselectie wedstrijd

l

Baancommissie

PN+STG,s

Jurylijst

John Oudt

41

zat.

14-okt-17

17.30

20.00

 

 

IJsclubs Purmerend, Middelie, Kwadijk, Oosthuizen,

 

 

 

 

 

 

 

 

             Warder, Edam en Beemster

 

 

 

 

zat.

14-okt-17

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

15-okt-17

17.30

19.30

HN

03

Langebaan - pupillen

c

 

SA

Hans Boots

 

zon.

15-okt-17

19.30

21.30

 

 

Marathon wedstrijden

m

 

 

42

zat.

21-okt-17

17.30

20.00

 

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zat.

21-okt-17

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

22-okt-17

17.30

19.30

HN

04

Baanselectie wedstrijd

l

Baancommissie

SA

Jurylijst

José de Jong

 

zon.

22-okt-17

19.30

21.30

HN

05

Langebaan - Junioren / senioren / masters

c

 

KG

John Oudt

43

zat.

28-okt-17

17.30

20.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zat.

28-okt-17

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

29-okt-17

17.30

19.30

HN

06

Langebaan - pupillen

c

 

KG

Ed Entius

 

zon.

29-okt-17

19.30

21.30

 

 

Marathon wedstrijden

m

 

 

44

zat.

04-nov-17

17.30

20.00

 

 

District Medemblik en Koggenland

 

 

 

 

zat.

04-nov-17

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

05-nov-17

17.30

19.30

HN

07

Langebaan - Junioren / senioren / masters

c

 

PN

Ton Groen

 

zon.

05-nov-17

19.30

21.30

HN

08

Baanselectie wedstrijd

l

Baancommissie

PN+STG,s

Jurylijst

Hans Boots

45

zat.

11-nov-17

17.30

20.00

 

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zat.

11-nov-17

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

12-nov-17

17.30

19.30

HN

09

Langebaan - pupillen

c

 

HN

Ed Entius

 

zon.

12-nov-17

19.30

21.30

 

 

Marathon wedstrijden

m

 

 

46

zat.

18-nov-17

17.30

20.00

HN

10

Jeugd interclub STG Purmerend

c

STG Purmerend

 

José de Jong

 

zat.

18-nov-17

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

19-nov-17

17.30

20.00

 

 

Langebaan - Gewestelijk kampioenschap NH/U jun. B

l

Gewest NHU

BC

Jurylijst

 

zon.

19-nov-17

20.00

21.30

HN

11

Langebaan - Junioren / senioren / masters

c

 

KG

Ton Groen

47

zat.

25-nov-17

17.00

23.00

 

 

KPN Marathon Cup 6

m

 

 

 

zon.

26-nov-17

17.30

19.30

HN

13

Jeugdschaats wedstrijd

l

Baancommissie

BC

Jurylijst

Ed Entius

 

zon.

26-nov-17

19.30

21.30

HN

14

Langebaan - lange afstanden

c

 

SA

Hans Boots

48

zat.

02-dec-17

17.30

20.00

 

 

Interregio NK Sprint junioren A 500 en 1000m

 

 

 

Jurylijst

 

zat.

02-dec-17

20.30

23.00

 

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

03-dec-17

17.30

19.30

HN

15

Langebaan - Junioren / senioren / masters

l

 

PN

Ton Groen

 

zon.

03-dec-17

19.30

21.30

 

 

Marathon wedstrijden

m

 

 

49

zat.

09-dec-17

17.30

20.00

 

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zat.

09-dec-17

20.30

23.00

 

Poelster en IJNGW

 

 

 

 

zon.

10-dec-17

17.30

19.30

HN

16

Langebaan - pupillen

c

 

KG

John Oudt

 

zon.

10-dec-17

19.30

21.30

HN

17

Baanselectie wedstrijd

l

Baancommissie

SA+STG,s

Jurylijst

José de Jong

50

zat.

16-dec-17

17.30

20.00

 

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zat.

16-dec-17

20.15

22.15

 

Marathon, 6 banen toernooi

m

 

 

 

zon.

17-dec-17

17.30

19.30

HN

18

Langebaan - pupillen

c

 

HN

Ed Entius

 

zon.

17-dec-17

19.30

21.30

 

 

Marathon wedstrijden

m

 

 

51

zat.

23-dec-17

17.30

20.00

 

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zat.

23-dec-17

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

24-dec-17

17.30

21.30

 

 

IJsbaan gesloten

 

 

 

52

zat.

30-dec-17

17.30

20.00

 

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zat.

30-dec-17

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

31-dec-17

17.30

21.30

 

 

IJsbaan gesloten

 

 

 

1

zat.

06-jan-18

17.30

20.00

HN

19

Jeugd interclub, STG Solid Aqua

c

Solid Aqua

 

John Oudt

 

zat.

06-jan-18

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

07-jan-18

17.30

19.30

HN

20

Baanselectie wedstrijd

l

Baancommissie

HN+STG,s

Jurylijst

Hans Boots

 

zon.

07-jan-18

19.30

21.30

HN

21

Langebaan - Junioren / senioren / masters

c

 

KG

Ton Groen

2

zat.

13-jan-18

17.30

20.00

HN

22

Gerard Ettes bokaal, STG Koggenland

c

STG Koggenland

 

Ed Entius

 

zat.

13-jan-18

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

14-jan-18

17.30

19.30

HN

23

Langebaan - pupillen

c

 

PN

Ed Entius

 

zon.

14-jan-18

19.30

21.30

HN

24

Langebaan - Junioren / senioren / masters

c

 

SA

John Oudt

3

zat.

20-jan-18

17.30

20.00

HN

25

Schaats jongens van Bontekoe, STG Hoorn

c

STG Hoorn

 

Hans Boots

 

zat.

20-jan-18

20.15

22.15

 

Marathon, 6 banen toernooi

m

 

 

 

zon.

21-jan-18

17.30

19.30

HN

26

Baanselectie wedstrijd

l

Baancommissie

KG+STG,s

Jurylijst

John Oudt

 

zon.

21-jan-18

19.30

21.30

 

 

Marathon wedstrijden

m

 

 

4

zat.

27-jan-18

17.30

20.00

 

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zat.

27-jan-18

20.15

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

28-jan-18

17.30

19.30

HN

27

Toon Steltenpool bokaal (pupillen)

c

STG Hoorn

HN

José de Jong

 

zon.

28-jan-18

19.30

21.30

HN

28

Toon Steltenpool bokaal (junioren / senioren / masters)

c

STG Hoorn

HN

Hans Boots

5

zat.

03-feb-18

17.30

22.00

 

 

Holland cup 3

l

KNSB

BC

jurylijst

 

zon.

04-feb-18

17.30

21.30

 

 

Holland cup 3

l

KNSB

BC

jurylijst

6

zat.

10-feb-18

17.30

23.00

HN

29

club kampioenschap STG Purmerend

c

STG Purmerend

 

José / Hans

 

zon.

11-feb-18

17.30

20.00

HN

30

Westfries kampioenschap pupillen

c

 

HN

John Oudt

 

zon.

11-feb-18

20.00

21.30

 

 

Marathon wedstrijden (junioren / senioren / masters)

m

 

 

7

zat.

17-feb-18

17.30

23.00

 

 

De 5 dorpen, jubileum wedstrijd

 

 

 

 

zon.

18-feb-18

17.30

19.30

 

Gewestelijke pupillen A wedstrijd

l

Gewest NHU

BC

jurylijst

 

zon.

18-feb-18

19.30

21.30

 

 

Marathon wedstrijden

m

 

 

8

zat.

24-feb-18

17.30

20.00

HN

31

Jeugdschaats wedstrijd

l

Baancommissie

BC

jurylijst

Ed Entius

 

zat.

24-feb-18

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

25-feb-18

17.30

19.30

HN

32

Langebaan - pupillen

c

 

SA

Ton Groen

 

zon.

25-feb-18

19.30

21.30

HN

33

Langebaan - Junioren / senioren / masters

c

 

PN

John Oudt

9

zat.

03-mrt-18

17.30

20.00

HN

34

G schaats event

l

 

 

Jurylijst

Ed Entius

 

zat.

03-mrt-18

20.30

23.00

 

Is nog vrij

 

 

 

 

zon.

04-mrt-18

17.30

19.30

 

Langebaan - Gewestelijk kampioenschap NH/U jun. A

l

Gewest NHU

BC

jurylijst

 

zon.

04-mrt-18

19.30

21.30

 

 

Marathon wedstrijden

m

 

 

Wijzigingen voorbehouden, zie ook www.bchoorn.nl

http://www.schaatsen.nl/kalender-teams/kalender/