WEL OP TIJD MET ELKAAR BELLEN, ALS U NIET GEBELD WORDT, BELT U ZELF !  

Onderstaande is een mededeling geen uitnodiging


Regelmatig een bijgewerkt Wedstrijd-Formulier  Opslaan dus !!


      Teamleiders opgelet !!!!

Kijk vr een te spelen wedstrijd bij samenstelling teams naar de te maken caramboles.

                                         Deze kunnen anders zijn dan in het bewaarboek staat vermeld.

Nog te ontvangen ronde 7: Het Postkantoor 3 - Horna Senioren 4  (16 januari )

                                               De Vrijbuiters 1 - SBG 4   (27 januari )

8e ronde te spelen vr 1 februari  2020
Groep A Datum Groep B Datum Groep C Datum
De Schalm 7 - De Ridders 3 29-jan A.B.C. 3 - The Oldtimers 2 21-jan Oostwoud 2 - Horna Sen. 5 30-jan
N.H.D. 3 - Sarto 1 27-jan Lindenhof 1 - D.B.R. 1 21-jan K & V 5 - C.I.O.S. 4 29-jan
O.S.N. 5 - De Vrijbuiters 1 20-jan Lutjebroek 3 - S.B.G. 3 15-jan De Ridders 10 - De Soos 2 21-jan
S.B.G. 4 - Lutjebroek 2 23-jan De Ridders 2 - De Schalm 2 21-jan B.V.K. 4 - O.S.N. 6 28-jan
The Oldtimers 1 - Kemphanen 1 25-jan Andijk 2 - N.H.D. 4 24-jan Sporting S 2 - A.B.C. 5 23-jan
C.I.O.S. 2 - Oostwoud 1 22-jan Het Postkant. 2 - De Ark 1 30-jan De Schalm 5 - N.H.D. 1 17-jan
Groep D     Groep E     Groep F    
S.B.G. 5 - Sporting S 1 30-jan De Vrijbuiters 2 - D.B.H. 3 14-feb O.S.N. 3 - De Plataan 1 28-jan
B.V.E. 1 - O.S.N. 4 14-jan Lutjebroek 1 - B.V.K. 1 22-jan A.B.C. 2 - Het Postkant. 4 23-jan
De Schalm 4 - De Ridders 4 15-jan De Soos 1 - D.R.L. 2 29-jan K & V 8 - S.B.S. 1 31-jan
Het Postkant. 1 - K & V 1 31-jan De Ridders 7 - D.B.R. 2 27-jan De Ridders 9 - Lutjebroek 4 22-jan
Horna Sen. 3 - Lutjebroek 5 10-jan H.B.K. 1 - De Schalm 1 31-jan B.V.K. 2 - Lindenhof 2 28-jan
D.B.H. 1 - A.B.C. 1 22-jan K & V 7 - vrij   De Soos 3 - S.B.G. 6 22-jan
Groep G     Groep H     Groep J    
De Ridders 1 - Andijk 1 27-jan N.H.D. 5 - D.D.W. 2 27-jan S.B.G. 2 - B.V.K. 3 16-jan
Kemphanen 2 - De Soos 4 24-jan O.S.N. 8 - H.B.K. 2 31-jan A.B.C. 8 - C.I.O.S. 3 23-jan
D.R.L. 1 - Horna Sen. 1 28-jan D.B.H. 2 - K & V 6 29-jan O.S.N. 1 - Het Postkant.3 27-jan
De Vrijbuiters 3 - A.B.C. 4 27-jan S.B.S. 2 - De Ridders 5 20-jan Horna Sen. 4 - D.B.S.1 31-jan
De Schalm 3 - O.S.N. 7 13-jan De Plataan 2 - A.B.C. 7 14-jan Oostwoud 3 - K & V 2 22-jan
Cultura 2 - K & V 4 27-jan C.I.O.S. 1 - S.B.G. 1 29-jan D.B.R. 4 - De Ridders 6 20-jan
Groep K                
N.H.D. 2 - De Schalm 6 27-jan            
D.B.R. 3 - Cultura 1 27-jan            
A.B.C. 6 - De Ridders 8 21-jan            
K & V 3 - O.S.N. 2 31-jan            
D.D.W. 1 - Horna Sen. 2 17-jan            
D.V.S.1 - Vrij              
9e ronde te spelen vr 22 februari 2020
Groep A Datum Groep B Datum Groep C Datum
Sarto 1 - De Schalm 7 21-feb D.B.R. 1 - A.B.C. 3 3-feb C.I.O.S. 4 - Oostwoud 2 19-feb
De Vrijbuiters 1 - N.H.D. 3 18-feb S.B.G. 3 - Lindenhof 1 13-feb De Soos 2 - K & V 5 5-feb
Lutjebroek 2 - O.S.N. 5 28-jan De Schalm 2 - Lutjebroek 3 12-feb O.S.N. 6 - De Ridders 10 11-feb
Kemphanen 1 - S.B.G. 4 5-feb N.H.D. 4 - De Ridders 2 20-feb A.B.C. 5 - B.V.K. 4 13-feb
Oostwoud 1 - The Oldtimers 1 7-feb De Ark 1 - Andijk 2 14-feb N.H.D. 1 - Sporting S 2 20-feb
De Ridders 3 - C.I.O.S. 2 13-feb The Oldtimers 2 - Het Postkant. 2 15-feb Horna Sen. 5 - De Schalm 5 31-jan
Groep D     Groep E     Groep F    
O.S.N. 4 - S.B.G. 5 4-feb D.B.H. 3 - K & V 7 5-feb Het Postkant. 4 - O.S.N. 3 14-feb
De Ridders 4 - B.V.E. 1 13-feb B.V.K. 1 - De Vrijbuiters 2 17-feb S.B.S. 1 - A.B.C. 2 17-feb
K & V 1 - De Schalm 4 12-feb D.R.L. 2 - Lutjebroek 1 11-feb Lutjebroek 4 - K & V 8 12-feb
Lutjebroek 5 - Het Postkant. 1 5-feb D.B.R. 2 - De Soos 1 10-feb Lindenhof 2 - De Ridders 9 18-feb
A.B.C. 1 - Horna Sen. 3 11-feb De Schalm 1 - De Ridders 7 5-feb S.B.G. 6 - B.V.K. 2 20-feb
Sporting S 1 - D.B.H. 1 21-feb H.B.K. 1 - vrij   De Plataan 1 - De Soos 3 19-feb
Groep G     Groep H     Groep J    
De Soos 4 - De Ridders 1 12-feb H.B.K. 2 - N.H.D. 5 12-feb C.I.O.S. 3 - S.B.G. 2 12-feb
Horna Sen. 1 - Kemphanen 2 21-feb K & V 6 - O.S.N. 8 14-feb Het Postkant.3 - A.B.C. 8 13-feb
A.B.C. 4 - D.R.L. 1 11-feb De Ridders 5 - D.B.H. 2 12-feb D.B.S.1 - O.S.N. 1 18-feb
O.S.N. 7 - De Vrijbuiters 3 10-feb A.B.C. 7 - S.B.S. 2 13-feb K & V 2 - Horna Sen. 4 14-feb
K & V 4 - De Schalm 3 12-feb S.B.G. 1 - De Plataan 2 6-feb De Ridders 6 - Oostwoud 3 10-feb
Andijk 1 - Cultura 2 21-feb D.D.W. 2 - C.I.O.S. 1 14-feb B.V.K. 3 - D.B.R. 4 17-feb
Groep K                
Cultura 1 - N.H.D. 2 17-jan            
De Ridders 8 - D.B.R. 3 10-feb            
O.S.N. 2 - A.B.C. 6 17-feb            
Horna Sen. 2 - K & V 3 21-feb            
De Schalm 6 - D.V.S.1 19-feb            
Vrij - D.D.W. 1              
10e ronde te spelen vr 14 maart 2020
Groep A   Datum Groep B   Datum Groep C   Datum
Sarto 1 - De Ridders 3 12-mrt D.B.R. 1 - The Oldtimers 2 24-feb C.I.O.S. 4 - Horna Sen. 5 4-mrt
De Schalm 7 - De Vrijbuiters 1 11-mrt A.B.C. 3 - S.B.G. 3 5-mrt Oostwoud 2 - De Soos 2 13-mrt
N.H.D. 3 - Lutjebroek 2 9-mrt Lindenhof 1 - De Schalm 2 3-mrt K & V 5 - O.S.N. 6 6-mrt
O.S.N. 5 - Kemphanen 1 2-mrt Lutjebroek 3 - N.H.D. 4 19-feb De Ridders 10 - A.B.C. 5 2-mrt
S.B.G. 4 - Oostwoud 1 5-mrt De Ridders 2 - De Ark 1 2-mrt B.V.K. 4 - N.H.D. 1 12-mrt
The Oldtimers 1 - C.I.O.S. 2 7-mrt Andijk 2 - Het Postkant. 2 6-mrt Sporting S 2 - De Schalm 5 13-mrt
Groep D     Groep E     Groep F    
O.S.N. 4 - Sporting S 1 9-mrt K & V 7 - B.V.K. 1 6-mrt Het Postkant. 4 - De Plataan 1 12-mrt
S.B.G. 5 - De Ridders 4 12-mrt De Vrijbuiters 2 - D.R.L. 2 9-mrt O.S.N. 3 - S.B.S. 1 10-mrt
B.V.E. 1 - K & V 1 25-feb Lutjebroek 1 - D.B.R. 2 25-feb A.B.C. 2 - Lutjebroek 4 3-mrt
De Schalm 4 - Lutjebroek 5 4-mrt De Soos 1 - De Schalm 1 11-mrt K & V 8 - Lindenhof 2 4-mrt
Het Postkant. 1 - A.B.C. 1 5-mrt De Ridders 7 - H.B.K. 1 4-mrt De Ridders 9 - S.B.G. 6 5-mrt
Horna Sen. 3 - D.B.H. 1 6-mrt D.B.H. 3 - vrij   B.V.K. 2 - De Soos 3 12-mrt
Groep G     Groep H     Groep J    
De Soos 4 - Andijk 1 5-mrt H.B.K. 2 - D.D.W. 2 20-mrt C.I.O.S. 3 - B.V.K. 3 11-mrt
De Ridders 1 - Horna Sen. 1 5-mrt N.H.D. 5 - K & V 6 9-mrt S.B.G. 2 - Het Postkant.3 27-feb
Kemphanen 2 - A.B.C. 4 28-feb O.S.N. 8 - De Ridders 5 3-mrt A.B.C. 8 - D.B.S.1 3-mrt
D.R.L. 1 - O.S.N. 7 10-mrt D.B.H. 2 - A.B.C. 7 11-mrt O.S.N. 1 - K & V 2 13-mrt
De Vrijbuiters 3 - K & V 4 4-mrt S.B.S. 2 - S.B.G. 1 12-mrt Horna Sen. 4 - De Ridders 6 6-mrt
De Schalm 3 - Cultura 2 27-feb De Plataan 2 - C.I.O.S. 1 4-mrt Oostwoud 3 - D.B.R. 4 27-feb
Groep K                
Cultura 1 - De Schalm 6 9-mrt            
N.H.D. 2 - De Ridders 8 9-mrt            
D.B.R. 3 - O.S.N. 2 2-mrt            
A.B.C. 6 - Horna Sen. 2 5-mrt            
D.D.W. 1 - D.V.S.1 6-mrt            
K & V 3 - Vrij              
11e ronde te spelen vr 4 april 2020
Groep A Datum Groep B Datum Groep C Datum
De Vrijbuiters 1 - Sarto 1 3-apr S.B.G. 3 - D.B.R. 1 26-mrt De Soos 2 - C.I.O.S. 4 18-mrt
Lutjebroek 2 - De Schalm 7 4-mrt De Schalm 2 - A.B.C. 3 25-mrt O.S.N. 6 - Oostwoud 2 30-mrt
Kemphanen 1 - N.H.D. 3 18-mrt N.H.D. 4 - Lindenhof 1 3-apr A.B.C. 5 - K & V 5 27-mrt
Oostwoud 1 - O.S.N. 5 20-mrt De Ark 1 - Lutjebroek 3 25-mrt N.H.D. 1 - De Ridders 10 3-apr
C.I.O.S. 2 - S.B.G. 4 1-apr Het Postkant. 2 - De Ridders 2 26-mrt De Schalm 5 - B.V.K. 4 1-apr
The Oldtimers 1 - De Ridders 3 28-mrt Andijk 2 - The Oldtimers 2 27-mrt Sporting S 2 - Horna Sen. 5 2-apr
Groep D     Groep E     Groep F    
De Ridders 4 - O.S.N. 4 23-mrt B.V.K. 1 - D.B.H. 3 24-mrt S.B.S. 1 - Het Postkant. 4 23-mrt
K & V 1 - S.B.G. 5 27-mrt D.R.L. 2 - K & V 7 18-mrt Lutjebroek 4 - O.S.N. 3 24-mrt
Lutjebroek 5 - B.V.E. 1 17-mrt D.B.R. 2 - De Vrijbuiters 2 9-mrt Lindenhof 2 - A.B.C. 2 7-apr
A.B.C. 1 - De Schalm 4 24-mrt De Schalm 1 - Lutjebroek 1 18-mrt S.B.G. 6 - K & V 8 2-apr
D.B.H. 1 - Het Postkant. 1 1-apr H.B.K. 1 - De Soos 1 3-apr De Soos 3 - De Ridders 9 25-mrt
Horna Sen. 3 - Sporting S 1 3-apr De Ridders 7 - vrij   B.V.K. 2 - De Plataan 1 24-mrt
Groep G     Groep H     Groep J    
Horna Sen. 1 - De Soos 4 20-mrt K & V 6 - H.B.K. 2 25-mrt Het Postkant.3 - C.I.O.S. 3 27-mrt
A.B.C. 4 - De Ridders 1 26-mrt De Ridders 5 - N.H.D. 5 24-mrt D.B.S.1 - S.B.G. 2 1-apr
O.S.N. 7 - Kemphanen 2 23-mrt A.B.C. 7 - O.S.N. 8 24-mrt K & V 2 - A.B.C. 8 27-mrt
K & V 4 - D.R.L. 1 25-mrt S.B.G. 1 - D.B.H. 2 19-mrt De Ridders 6 - O.S.N. 1 24-mrt
Cultura 2 - De Vrijbuiters 3 23-mrt C.I.O.S. 1 - S.B.S. 2 25-mrt D.B.R. 4 - Horna Sen. 4 16-mrt
De Schalm 3 - Andijk 1 26-mrt De Plataan 2 - D.D.W. 2 18-mrt Oostwoud 3 - B.V.K. 3 18-mrt
Groep K                
De Ridders 8 - Cultura 1 23-mrt            
O.S.N. 2 - N.H.D. 2 31-mrt            
Horna Sen. 2 - D.B.R. 3 20-mrt            
D.V.S.1 - K & V 3 27-mrt            
D.D.W. 1 - De Schalm 6 2-apr            
Vrij - A.B.C. 6