KNZB Zwemcompetitie 2007 / 2008
  District, 1e klasse 5e ronde 5 en 6 april 2008
 
Ingezonden door:
Vereniging De Reuring Depotnummer 08-024
Naam M. Jonker-van Lieshout Tel. Prive 06 17800378
Adres Zigt 48 Tel. Werk  
Postcode / Woonplaats 1749 KG Warmenhuizen
E-mail adres marjovl@planet.nl
Wedstrijdgegevens:
Datum wedstrijd 6-04-2008
Zwembad De Hoornsevaart
Organiserende vereniging De Reuring
 
Dit formulier z.s.m. (uiterlijk binnen 3 x 24 uur) na de wedstrijd opsturen of mailen naar:
ATTENTIE: de organiserende vereniging dient onmiddellijk na de wedstrijd een getekend procesverbaal te zenden aan:
 
District 1:   Mevrouw R. vd Wal, Wichard van Pontlaan 75, 5302 XP  Zaltbommel, tel. 0418 - 51 61 39
email: re.waza@tiscali.nl Kringen: Groningen, Friesland en Drenthe
District 2:   De heer H. Ehrhardt, Sniedershorst 20, 7531 KS  Enschede,  tel. 053 - 435 48 53
email: hans@ehrhardt.nu Kringen: Overijssel en Gelderland
District 3:   De heer M.A.T. van As, Sperwerhof 119, 1742 EE  Schagen, tel. 0224 - 29 74 04
email: matvas@hetnet.nl Kringen: Utrecht, Amsterdam/'t Gooi en Noord Holland
District 4:   Mevrouw A.P.J. Hupkes - vd Toorn, Kon. Emmaplantsoen 4,2231 TZ  Rijnsburg, tel. 071 - 40 80 474      
email: vzc_district@hupkes.eu   Kringen: Gouwe Rijnstreek, Haaglanden en Rotterdam  
District 5:   De heer P. van Laarhoven, St. Willibrorduslaan 8, 5591 BG  Heeze, tel. 040 - 226 03 50
email: p-cvanlaarhoven@hetnet.nl Kringen: Zeeland, Noord Brabant en Limburg
 
Nr. Programma verv.tijd Roepnaam/Achternaam startnr. invoer tijd punten dis.code
1 4x50 wissel est. J Jeugd 2 el  2.59.30 Sil Leek 9001765 20471 2.04.71 124,71  
      Marc Bruin 9000471        
      Kasper Gerdes 9301873        
      Job Boersma 9501185        
2 4x50 vrij est. M Jeugd 2 el  2.57.90 Annemiek Suiker 9501636 21264 2.12.64 132,64  
      Annemarieke Huisman 9504472        
      Toet de Vries 9602330        
      Anne-Marie Molenaar 9307024        
4 50 vlinder M Jun. 1 el  0.50.80 Danielle Visser 9701346 4283 0.42.83 42,83  
      Nathalie Veldboer 9601144 4625 0.46.25 46,25  
6 50 vlinder J Min. 6 el 0.50.00 Huib Koenen 9702913 4707 0.47.07 50,00 VD
              50,00  
8 200 vrij M Jun. 3 el  3.27.90 Annemiek Suiker 9501636 23657 2.36.57 156,57  
      Toet de Vries 9602330 25231 2.52.31 172,31  
10 200 vrij J Jun. 2 el  3.18.40 Job Boersma 9501185 22450 2.24.50 144,50  
      Tim Kramer 9500069 23751 2.37.51 157,51  
12 100 wissel M Jeugd 2 el  1.46.10 Annemiek Suiker 9501636 12244 1.22.44 82,44  
      Anne-Marie Molenaar 9307024 12462 1.24.62 84,62  
13 100 wissel J Jun. 4 el 1.37.60 Kasper Gerdes 9301873 11045 1.10.45 70,45  
      Robin Stammes 9202809 11747 1.17.47 77,47  
14 100 rug D Sen. 2 el  1.41.70 Anne-Marie Molenaar 9307024 12775 1.27.75 87,75  
16 100 rug J Jeugd 2 el  1.31.90 Marc Bruin 9000471 11024 1.10.24 70,24  
Subtotaal 1.550,29
1e klasse, 5e ronde De Reuring
Nr. Programma verv.tijd Roepnaam/Achternaam startnr. invoer tijd punten dis.code
Subtotaal 1.550,29  
18 200 wissel D Sen.  3.36.80 Renate Bergen 8800270 25402 2.54.02 174,02  
      Monique Jonker 8501472 23291 2.32.91 152,91 RF
20 200 wissel H Sen. 3.14.20 Sil Leek 9001765 23511 2.35.11 155,11  
      Rico Jonker 8705069 23515 2.35.15 155,15  
23 100 vrij M Jun. 1 el  1.41.70 Toet de Vries 9602330 11726 1.17.26 77,26  
      Danielle Visser 9701346 11948 1.19.48 79,48  
25 100 vrij J Min. 6 el  1.40.70 Huib Koenen 9702913 12635 1.26.35 86,35  
      Hugo Blom 9801949 13550 1.35.50 95,50  
27 50 school M Jun. 3 el  0.56.00 Yvonne Jager 9505612 4534 0.45.34 45,34  
      Ilse Mulder 9604652 4534 0.45.34 45,34  
28 50 school J Jun. 2 el  0.51.90 Jeroen Klijbroek 9403053 4551 0.45.51 45,51  
      Remco Visser 9503185 4996 0.49.96 49,96  
29 200 rug M Jeugd 2 el  3.42.70 Annemiek Suiker 9501636 30390 3.03.90 183,90  
      Anne-Marie Molenaar 9307024 30590 3.05.90 185,90  
31 200 rug J Jun. 4 el  3.27.90 Kasper Gerdes 9301873 24713 2.47.13 167,13  
      Job Boersma 9501185 24892 2.48.92 168,92  
33 100 vrij D Sen. 2 el   1.30.10 Welmoed Bons 9004540 11210 1.12.10 72,10  
34 100 vrij J Jeugd 2 el  1.22.10 Marc Bruin 9000471 5813 0.58.13 58,13  
35 50 vrij  D Sen. 0.40.70 Monique Jonker 8501472 2777 0.27.77 27,77  
      Marije Wedekind 8904582 3081 0.30.81 30,81  
36 50 vrij  H Sen. 0.36.20 Sil Leek 9001765 2637 0.26.37 26,37  
      Rico Jonker 8705069 2913 0.29.13 29,13  
37 4x50 vrij est. J Jun. 2 el  2.56.40 Job Boersma 9501185 20888 2.08.88 128,88  
      Jeroen Klijbroek 9403053        
      Remco Visser 9503185        
      Tim Kramer 9500069        
39 8x50 vrij est. mix 5.23.40 Job Boersma 9501185 35682 3.56.82 236,82  
  1 J Jun.2 el en 1 M Jun.3 el     Annemiek Suiker 9501636        
  1 J Jun.4 el en 1 M Jeugd 2 el   Kasper Gerdes 9301873        
  1 J Jeugd 2 el en 1 D Sen.2 el   Annemarieke Huisman 9504472        
  1 H Sen. en 1 D Sen.   Sil Leek 9001765        
      Welmoed Bons 9004540        
      Marc Bruin 9000471        
      Monique Jonker 8501472        
                 
       
Punten 4.028,08
Toevoegen voor dis. 9,00
Eindresultaat 4.037,08
Eventuele opmerkingen: indien u meerdere regels tekst wilt invoeren gebruikt u <Alt-Enter> voor de volgende regel