1e klas Elout van Soeterwoudeschool, Driebanen te Enkhuizen, de jaren 1953 - 1954 met juf Zwaan.
2e Klas Elout van Soeterwoudeschool, Driebanen te Enkhuizen, de jaren 1955 - 1956, met juf Groot.
4e Klas Elout van Soeterwoudeschool, Driebanen te Enkhuizen, de jaren 1959 - 1960, met meneer Bakker.
Nog één maal bij elkaar voor de oude ULO-school, staat nog steeds op de Driebanen, maar de Elout van Soeterwoudeschool is inmiddels allang gesloopt.

Namen foto:

Voorste rij v.l.n.r.: Joop Mos, Bram Bart, Hanneke Harlaar, Tiny Groot, Tiny Jorritsma, Stien Lakeman, Joke Gorter, Erna Vis, Olga Timmerman, Marijke Ham, Geertje Wijs, An de Graaf, Dirk Fijma, Jaap Feitsma (alleen eerste klas), Jannie van Strien, Ed van der Berg, Pier Boogaard,   (Dirk Fijma en Pier Boogaard zijn overleden)

Achterste rij v.l.n.r : Riny Ras, Bert Admiraal, Hermien Boerma, Klaas Schuyt, Wil Dijkstra, Coos van der Vecht, Leen Baas, Jan Kofman, Gerard Struik, Margriet de Jong, Jan Groen (klas vijf en zes), Peter Schoen, Gerrit Jan de Jong, Jan van Pijkeren, Wim Wiersma, Freek Goos.

6e klas Elout van Soeterwoudeschool, Driebanen te Enkhuizen, met meneer van der Meer, waarschijnlijk het schooljaar 1957 - 1958,

Achterste rij vlnr: Nanne de Jong, Rut Groot, Reyer van der Blonk, ...?, Dicky van der Deure, Anneke Struik, Henk de Boer, .....? Mart Volgers, Jan Groen.

Derde rij vlnr: Iekje Brouwer, Simon de Wolf, Anneke de Jong, Klaas Garms, Gerrit Hokkeling?, Berend Jan Schimmelpenningk.

Tweede rij vlnr: Cor Appelo, Klajo de Jong, Jan Wolzak, Lenie Schreurs, Aldert Groot, Jannie Schouw, Piet Bos, Peter de Wolf.

Voorste rij vlnr: Jan Willem de Boer, Marjan Dijkstra, Johan Valenteijn, Wam Groot?, Dick Valenteijn, Jaap Boerma, ....?, Tjitse van der Blonk, Loekie Korf, 

(Ineke Verschoor staat hier ook op de foto, waar!!)  wie herkent hier wie?       E-MAIL mij even dan zet ik de namen erbij .  Bij voorbaat dank....

4e klas, boven van links naar rechts: Pier Boogaard, Jaap Teitsma, Hanneke Harlaar, Gerard Struik ,Marijke Ham, Daan Krommenhoek, Mien Boerma, Flip van der Deure, Tiny Jorritsma, Wil Dijkstra, Olga Timmerman, Jan Groen, Mien Ekkerman,? Geertje de Wijs, Gerard Nauta,

2e rij van boven van links naar rechts: :Klaas Schuit, Peter Schoen, Anita Beeftink, Kees Sas, Johanna Edelenbosch, Joop Mos, Erna Vis, Bert  Admiraal, Margriet de Jong, Marten Wolzak, ? .Meneer Klaasen.

3e rij van boven van links naar rechts: Theo Verver, Chris Blom , An de Graaf, Gerrit Jan de Jong, Coos v/d Vecht, Jan Schuit, Joke Gorter, Feike Jager, Marie de Graaf, Freek Goos, Sonja Lobrink.

Zittend van links naar rechts: Jan Kofman, Dirk Fijma, Anneke Buwalda, Ed van der Berg, Rini Ras, Jan van Pijkeren, Jannie van Strien, Leen Baas, Tiny Wolbers, Perter Schreuder, Tiny Groot.

Er zijn een paar leerlingen waar we de naam niet van weten, of de naam verkeerd gezet, is dit het geval meld het dan even.  Bedankt!

Technischeschool kuipersdijk de CUIP Enkhuizen waarschijnlijk 1e klas 1965-1966

Boven 1e rij:  Meneer Houtkamp - Fred kwast - Jappe Sjoers

2e rij: in het midden Jan Willem de Boer, zittend Pedo de Wit.

3e rij:  Bertus de Jong - Henk Klaas.

De heer Houtkamp is overleden.

En verder wie herkent wie, mail even als je iemand herkend, alvast bedankt.

Technischeschool de CUIP, kuipersdijk te Enkhuizen, wie zijn de leerlingen? de leraar is de heer Keesman, en woont nog steeds in Enkhuizen, de foto staat ook op schoolbank.nl, en is daar uit overgenomen, mijn dank.
Technischeschool De CUIP kuipersdijk Enkhuizen, met als leraar de heer Albers, ik denk van een schoolreisje, wie herkent wie hier, mail dit ook even door dan zet ik de namen erbij, ook het schooljaar, overgenomen uit schoolbank.nl, bedankt....
Kinderen van de eerste klas, geboorte jaar 1943 t/m 1945.

Van boven naar beneden, v.l.n.r: Johan Kruk, Wim de Wit, Tjeerd Bielsma, Sieko Korf, Dick van der Leek, Wim Kort, Piet Mazereeuw, Jacy Rienderhof, Bert Hosting.

Tweede rij: Saskia de Vries, Truus Kok, Teun Wolzak, Ronald Struik, Baukje Visser, Cees Visser, juf Zwaan.

Dede rij: Maartje Ham, Barend Zwier, Onbekend, Jaap de Jong, Hilda de Jong, Rudy Ruiter?, Douwe Visser, Kobus Visser.

Vierde rij: Grietje Atsma, Elly Zweep, Ankie Boerma, Onbekend, .... Bualda, Annie van der Blonk.

Vijfde rij: Tineke Lub, Wim de Jong, Jaap Vis, Tinie Groet, Lydia Lammertse, Lidia Veenstra, Tony Kranenburg en Gerrit Verver of Vos?

                                        Elout van Soeterwoude  Enkhuizen klas 4  1964 - 1965. met juf Sybrandy.

Boven van links naar rechts:   Jan Sietses, Rudi Vis, Erna Jongejeugd, Annelies Veldhuizen van Zanten, Wilco de Vries.

2e rij van boven van links naar rechts: Wies Postma, Albert v/d Berg, ???, Wilma de Boer, Cora Thijs, Reina Visser, Marijke Fijma, Kees van Schie.

Zittend van links naar rechts: Anneke Siebenga, Loes Stokking, Pia Groot, Marrie de Boer ?, ???, Wim Schimmel, Els Joustra, Ferry de Groot?, Nelleke Bosman, Dirk Lakeman, ???,???, Sipke Wiersma.

Er staan misschien namen bij die niet goed zijn, of niet weten meld dit dan even via mail, alvast mijn dank.

                                     Elout van Soeterwoude  Enkhuizen klas 6  1956 - 1957  Als Meester Dhr Appelhof.  

Bovenste rij:

René Zwaan - Susan Kinders - ???? - Joke Harlaar - Bert Asma - Aagje Volgers - Peter Zijlmans - Jannie van Tuijl

2e rij van boven:

Wouter Verschoor - Ineke Tichelaar - ???? - Mariane van Schaik - Harm Schreuder - Gerrie Mantel - Bram Duijn.

3e rij van boven:

Teun Wolzal - Annie Mazereeuw - Henk Korver - ???? - Klaas Gorter - Krijna Zwierts - Eelco Bouwman

Onderste rij:

Freddy v/d Heijden - Margriet Redelaar - Klaas Pieksma - Greetje Lakeman - ?????? - Janneke Zwierts - Wouter van Marle.